BRUĢA ŠUVOTĀJI

Neatkarīgi no tā vai bruģa laukums ir 20 m² terase vai 20 000 m² liels tirgus laukums, tā ir pareiza izvēle,- izmantot bruģa šuvju javu jeb bruģa šuvotājus. Arvien biežāk visā pasaulē gan privāto pagalmu, piebraucamo ceļu un terašu, gan publisko laukumu, koplietošanas ceļu un ietvju īpašnieki izvēlas bruģa šuvošanu, saskatot tajā būtisku ieguvumu ilgtermiņa uzturēšanā.

Bruģa šovotāju materiālus iedala, galvenokārt, publiskajos un privātajos objektos, taču svarīgāk par šādu iedalījumu ir izvērtēt ceļa seguma pielietojumu,- vai tas ir gājēju,  veloceliņš, vai arī paredzēts transporta kustībai, pat tad, ja gājēju zonā reizi nedēļā iebrauc preču piegādes transports, par ko ir svarīgi atcerēties.
Bruģa šuvotāju klāstā var atrast arī daudz dažādus šuvju aizpildīšanas materiālus, kā piemēram pastiprināti salizturīgus vai pat fleksiblus.

Augšuplādējiet ROMEX PRODUKTU KATALOGU un tabula 11.lpp.jums palīdzēs ātri noorientēties produktu klāstā.

Lai aprēķinātu bruģa šuvotāja daudzumu jūsu objektam, apmeklējiet ražotāja ONLINE KALKULATORU.

bruga_suvotajs

Galvenie ieguvumi:

  • Ekonomija seguma Ilgtermiņa uzturēšanā;
  • Ātra lietus ūdens drenēšana;
  • Šuvē nevar dzīvot skudras;
  • Nezāles neaug cauri šuvei;
  • Ērti tīrīt ar augstspiediena iekārtu;
  • Viegli atjaunot nepieciešamības gadījumā.

Viegli uzturama sakopta un tīra ceļa seguma virsma, pilsētvidē komunālajai tehnikai viegli sakopt šādus ceļu segumus, jo aizpildītajās bruģa spraugās vairs nav iesprūduši izsmēķi vai citi atkritumi.

Ar ROMEX® bruģa šuvotājiem aizpildītās šuves viegli drenē cauri lietus ūdeni, kas neveido peļķes, kā arī atvieglo pilsētas kanalizācijas sistēmas, jo lietus ūdens viegli nokļūst caur šuvi drenējošajos ceļa seguma slāņos.

Šuvēs var ar laiku ieaugt zāle no sēkliņas, ko atnesis putns vai vējš, taču to ir viegli notīrīt, piemēram, ar augstspiediena ūdens iekārtu. Šādā gadījumā parastā smilšu šuve ir izkalota kopā ar nezāli, bet šuve ir palikusi savā vietā.